6 000 HUF
[Třanovský, Jiří (1597-1637):] Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj, staré y nowé, kterychz cyrkew krest'anská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ... Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swatého. Pjsma wybrané,... Hozzákötve: Prjdawek pronikawych nowych y nekterych starych pjsnj. V Budjné [Buda],1830.,Landerer, 1 t.+2+1184 p.+26 sztl. lev.+237+3+108+4 p. Szlovák nyelven. Korabeli kopott egészbőr-kötés, réz kapcsokkal, borítón kopásnyomokkal, egy lap sarkán kis hiánnyal, az utolsó pár lap szélén kis sérüléssel, a hátsó szennylap sérült, hiányos, kissé foltos lapokkal.