2 400 HUF
XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp., 1943, Magyar Jövő. Második kiadás. Számozott (350./2000) példány. Kiadói, aranyozott, címeres egészvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, intézményi bélyegzéssel.