https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 26
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2110577
15612
415
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Módszertani Tájékoztató - A Sportolók Táplálkozása. Szerk.: Molnár Sándor. Bp., 1971, MTS OT Módszertani Osztály. Papírborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2088936
15613
415
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Pálfai János: Korszerű módszerek a labdarúgó-edzésben. Testnevelési Tudományos Tanács 2. Bp.,1962, Sport. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 3100 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2299933
15614
415
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Tabák Endre : A zöld gyepen... - játékvezetők és labdarúgók könyve. Bp, 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kovács Tibor rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésben, foltos, kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2443077
15615
415
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Albert Jedlicka - Oto Bachorík: A nagyvilág nagy futballklubjai. Tordon Ákos fordítása. Bp, 1973, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
2601205
15616
415
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Ch. Gáll András, S. Tóth János: Tarics Sándor 100. A legidősebb élő olimpiai bajnok. Bp., 2013, Ulpius-ház. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
2599782
15617
415
0
1400
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Lindorfer, Adolf: Die Schönsten Höhenwege der Allgäuer Alpen. München, 1980. Bruckmann. Kiadói vászonkötésben papír védőborítóval
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2571234
15618
415
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Dr. Földessy-Hoffer-Pánczél: A labdarúgó világbajnokságok. Bp., 1962, Sport. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
Starting price:
1 600 HUF
2509550
15619
415
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Dr. Hencsei Pál: Az MTK százhúsz éve. Bp., 2008, MTK-Erzsébetváros. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2558293
15620
415
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Bessenyey Krisztina - Bessenyey Zoltán: WRC nagykönyv. Ralivilágbajnokság. 2005/2006. Ráckeve, 2006, Chasecar Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karcos papír védőborítóban. Számozott (0142./2500) példány.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2571179
15621
415
0
3000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Csanádi Árpád: Labdarúgás I-II-III. kötet. Két könyvben. 1960, 1962, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés belül a gerincnél kissé elvált, kopottas állapotban.
Starting price:
3 000 HUF
2571163
15622
415
0
1800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. 1960, Sport. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2318200
15623
415
0
6000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1
Földes András: Erőss Zsolt. A Himalajánál magasabbra. Bp.,2012,Libri. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
6 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment