17195. 415. Closed Online auction Books: Technics
1 800 HUF
0 HUF
Dr. Dálnoki-Kováts Jenő (szerk.): A magyar ipar almanachja. Bp., 1929, Magyar Ipar Almanachja Kiadóhivatala. Kiadói dombornyomott aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor