15109.
415. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
1935 Giuseppe Pini: L' Autocamionale Genova-Valle del Po. 29. Ottobre 1935 - XIV. Roma, 1935, Ministero dei Lavori Pubblici, VIII+147+1 p. + 5 t. + XIV t. Olasz nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, kihajtható táblákkal. Kiadói papírkötésben, kiadói sérült kartontokban, a borító kissé kopott és a szélekein apró szakadásokkal, néhol foltos lapélekkel./ With little bit worn cover, with damaged box, little bit spotty pages. In Italian langaue.