15103.
415. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 200 HUF
1944 Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel.