15029.
415. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei.Tudományos utazás a mammut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. Átdolgozta és Szibéria általános leírásával kiegészítette: Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.