15064.
415. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 600 HUF
Kunc Adolf: Szombathely-Savaria rendezett tanácsú város monographiája I. rész. Szombathely, 1880, Szombathely Város,(Bertalanffy József-ny.), 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, bekötött elülső borítóval, a címkép, a címlap, 2 térkép, és az első 4-5 lap hiányzik, a könyv a tárgymutatóval kezdődik.