15001.
415. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
20 000 HUF
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Lenin I-II. Fordította Torday Géza. Bp., én., Franklin, 286; 293+2 p. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, a II. kötet címlapján átsatírozott névbejegyzéssel, de egyébként jó állapotban.