1935 Giuseppe Pini: L' Autocamionale Genova-Valle del Po. 29. Ottobre 1935 - XIV. Roma, 1935, Ministero dei Lavori Pubblici, VIII+147+1 p. + 5 t. + XIV t. Olasz nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, kihajtható táblákkal. Kiadói papírkötésben, kiadói sérült kartontokban, a borító kissé kopott és a szélekein apró szakadásokkal, néhol foltos lapélekkel./ With little bit worn cover, with damaged b...
Száraz Miklós György - Tóth Zoltán: Emléklapok a régi Magyarországról. Bp. 1991, Pannon Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerkesztője, összeállítója, Száraz Miklós György és a követet tervezője, a címerek, díszek metszője, Tóth Zoltán által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró ...
Képeslapok és fotók a 20. századi Egerről. Szerk.: Kiss Péter, Molnár István Géza, Tóth László. Eger, 2013, Konturs Nyomdaipari Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Rózsa György: Budapest legszebb látképei. Bp., 2004, HG & Társa-Anno. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Farkas Sándor: Csepreg mezőváros története. Csepreg, 1996, Csepreg Város Önkormányzata-Öregdiákok Köre, 504 p. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Die schönsten Pässe und Höhenstraßen der Alpen. [Eggolsheim], én., Dörfler. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
Valerio Volpini - Tano Citeroni: Der Vatikan. Architektur, Kunst und Geschichte. Augsburg, 1987., Weltbild. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.