Books: Travelling, Local History

Number of items: 165

15036.

2 000 HUF
5,18
5,71

Ortvay Tivadar: Pozsony város utcái és terei. Óváros. Pozsony, 2008., Kalligram. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban
15037.

1 000 HUF
2,59
2,86

15038.

3 000 HUF
7,77
8,57

20 évesek az állami gazdaságok. 1949-1969. A Kőrösi Állami Gazdaság, Gyoma jubileumi kiadványa. Gyoma, 1969, Kőrösi Állami Gazdaság (Kner-ny.), 36 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban.
15039.

2 000 HUF
5,18
5,71

Rexa Dezső : Pest-Budai képeskönyvecske. Bp., é.n. Offcina. Kiadói papírkötésben, hiányzó, sérült gerinccel, kopott borítóval.
15040.

1 000 HUF
2,59
2,86

15041.

1 000 HUF
2,59
2,86

15042.

1 000 HUF
2,59
2,86

Budapest és környéke, különös tekintettel az ezredéves országos kiállításra. Kiadói kartonált kötés, színes tervrajzok hiányoznak, kopottas állapotban.
15043.

2 000 HUF
5,18
5,71

15044.

1 200 HUF
3,11
3,43

15045.

1 600 HUF
4,15
4,57

Timár Kálmán: Az érsekújvári Kir. Kat. Tanítóképző Intézet története. Különlenyomat. Kalocsa, 1938., Árpád Rt. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel, kis javítással, bejegyzéssel.
15046.

1 400 HUF
3,63
4,00

Turistakönyv. A legszebb túrák és kirándulások. Összeáll.: László Gyula. Bp.,én., Athenaeum. A borító Repcze János munkája. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott illusztrált papírkötés, javított kötéssel, 1951-1952-es bejegyzésekkel a címlapon.
15047.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF