Bodányi Ödön: A magyar polgármesterek 1911-ik évi prágai, drezdai és berlini tanulmányútjáról jelentés. Bp., 1911., Pátria. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel.
1933 Budapest Székesfőváros IX. ker., Tóth Kálmán-utcai Községi Polgári Leányiskolájának értesítője az 1932-33. iskolaévről. Összeáll.: Weiszgeber Jánosné. Bp., 1933., Pátria-ny., 14 p. Papírkötés, kissé foltos borítóval.
1932 Budapest Székesfőváros IX. ker., Mester-utcai Községi Polgári Leányiskolájának és Nőipariskolájának jubileumi értesítője az 1931-1932. iskolaévről és az alapítása óta eltelt 30 évről. Összeáll.: Pálmai Kálmán. Bp., Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 32 p. Papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
cca 1930-1940 Hotel Mirabeau Lausanne Suisse. Angol, német, francia, olasz nyelvű svájci hotel prospektus, fekete-fehér fotókkal illusztrált, 6 sztl. lev.
Szakály Ferenc-Szűcs Jenő: Budai bortizedjegyzékek a 16. század első harmadából. Kubinyi András bevezető tanulmányával. História Könyvtár Okmánytárak 4. Bp., 2005., História - MTA Történettudományi Intézete. Kiadói papírkötés.
Magyarország gyógyfürdői. Összeáll.: Aujeszky László, Papp Ferenc, Frank Miklós. Balneológiai Könyvtár 1. Bp., 1949, Országos Fürdőügyi Igazgatóság. Kiadói papírkötés.
1914 Zsebatlasz naptárral, és statisztikai adatokkal az 1914-es évre. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly, Dr. Hermann Győző. BP., 1913, Magyar Földrajzi Intézet,256 p. Átkötött kopott műbőr-kötés.