Szentendre története írásos emlékekben. A kötet anyagát írta, a dokumentumokat válogatta Dóka Klára. Pest Megyei Múzeum XIII. Szentendre,1981, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
Kunc Adolf: Szombathely-Savaria rendezett tanácsú város monographiája I. rész. Szombathely, 1880, Szombathely Város,(Bertalanffy József-ny.), 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, bekötött elülső borítóval, a címkép, a címlap, 2 térkép, és az első 4-5 lap hiányzik, a könyv a tárgymutatóval kezdődik.
1963 Kecskemét prospektus. Bp., 1963, Bács-Kiskun m. Idegenforgalmi Hivatal,(KÖZDOK-ny.), gazdag képanyaggal illusztrált, a hátsó borító a felső sarkán hiánnyal, kissé foltos borítókkal, 8 p.
1934 Nord Norwegen, Vesteraalens Dampskibsselskab norvég hajózási társaság, fekete-fehér fotókkal illusztrált, német nyelvű, utazási prospektusa, kihajtható, kis szakadásokkal.
Sándor Imre: A kolozsvári Farkas-utczai ref. templom régi sírkövei. Kolozsvár, 1913., Stief Jenő és Tsa, 22 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval, foltos. "Fügedi Erik Könyve" bélyegzéssel, Fügedi Erik (1916- 1992) történész könyvtárából.
Alsósófalva és Nádasd. Hagyományőrzés Alsósófalván és Nádasdon. Szerk.: Koltai János. Nádasd, 2016, Nádasd Községi Önkormányzat. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Kovács Andor: Forradalom Somogyban - Az 1956-os forradalom és előzményei a csurgói járásban. New Brunswick, 1988, Magyar Öregdiák Szövetség-Bessenyei György Kör. 198 p. Kiadói papírkötés.