19289.
415. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
7 000 HUF
Ezüst (Ag) monogramos tok, benne zsebtükörrel. Jelzett, belső felén kopásnyomokkal, karcolásokkal, a tükör elvált a toktól, nettó: 50 g