4 400 HUF
11,40 EUR, 12,57 USD
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2 patina, kopott aranyozás Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not original ribbon C:XF patina, worn gilt NMK 249.