1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon C:VF edge error NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2 patina, kopott aranyozás Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not original ribbon C:XF patina, worn gilt NMK 249.
1901. "Ferencz József I. / Emlékül Ő Felsége a király jelenléte alkalmából a Dolni-Miholjac-Görcsönyi őszi gyakorlatoknál szeptember hóban 1901" Br emlékérem füllel (11,38g/29mm) T:2 patina, ph, ü. Hungary 1901. "Military Exercise with the presence of Franz Joseph" Br commemorative medallion with ear (11,38g/29mm) C:XF patina, edge error, ding
Osztrák-Magyar Monarchia 1908. "Jubileumi Kereszt" kitüntetés "RUDOLF MARSCHALL K.U.K. KAMMER-MEDAILLEUR, WIEN" gyártói tokja T:1-,2 alsó és felső részt összetartó textilnél a ragasztás elengedett Hungary 1908. "Jubilee Cross" manufacturer decoration's case "RUDOLF MARSCHALL K.U.K. KAMMER-MEDAILLEUR, WIEN" C:AU,XF needs regluing at the textile bridging the top with the base
1915. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, függesztőkarikán "BACHRUCH BUDAPEST" gyártói jelzéssel, eredeti, kissé sérült "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII" dísztokban, az adományozásról szóló 1928-as levéltári igazolvánnyal T:2 zománchiba, peremen lyuk Hungary 1915. "Silver Cross of Merit with Crown on war ribbon" hallma...
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Br emlékérem. Szign.: Murányi Gyula (21,5mm) T:2 kis ph
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "A Magyar Királyi Nagyváradi 4. Honvéd Gyalogezred a világháborúban 1914-1915-1916" fém sapkajelvény hátoldalon "ENTWORFEN ACAD. BILDHAUER F. SIDLO - AUSGEFÜHRT ATELIER G. GURSCNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (40mm) + Bronz díjplakett "Tisztiverseny I." gravírozással a hátlapon (50,5x40mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. "4th Hungarian Royal Honved Infantry Re...
1938. "Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc" Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalagon T:1- Hungary 1938. "Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi" Br decoration with not own ribbon C:AU NMK 427.
1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:3 durva ph. / Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" Br decoration without ribbon and ear C:VF strong edge error NMK 439.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:VF NMK 428.