31090.
415. Closed Online auction
Sports awards and sports commemorative medals
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas aranyozott Br és Br díjérem (3x) (45mm) T:1- patina, kopott aranyozás, kis ph