2 400 HUF
Alexander Campbell festménye után: Jean (John) Sullivan (1740-1795) tábornok, az Egyesült Államok egyik alapítójának portréja, 1776 körül. Mezzotinto, papír. Jelzett a metszeten. Thomas Hart, London kiadása. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 22x15,5 cm