2 200 HUF
Ferdinand Wüst. (1845-1908): Figurale Compositionen, II. Serie. Wien&Leipzig, é.n. (1895 körül), Josef Heim. Litográfia, papír, részben jelzett a litográfián Litográfiagyűjtemény félvászonkötésű kiadói, sérült és foltos mappában. Hiányos, össz. 16 db litográfia (eredeti teljes darabszám nem ismert, feltehetően 8 db hiányzik), többségében kissé foltos, lapméret: 28x21,5 cm.