10988. 415. Closed Online auction Engravings
24 000 HUF
0 HUF
XIX század, angol, Skylark & Skyscraper: Versenyló. Mezzotintó, papír, dekoratív, üvegezett, fakeretben. Hátoldalán Portobello, híres londoni kereskedő etikettje. 53x37cm
Photo of the item taken by : pk