10989. 415. Closed Online auction Engravings
8 000 HUF
0 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Esztergom Párkány felöl, acélmetszet, jelzett a metszeten, sérülésekkel, üvegezett fakeretben. 11X16,5cm
Photo of the item taken by : pk