10621.
415. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Baranyai Zs. jelzéssel: Mátraháza. Olaj, vászon, sérült keretben, 40x50cm