10582.
415. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
6 000 HUF
Gyurk A. jelzéssel: Vízparti romantikus táj, 1910-30 körül. Vegyes technika, papír, 8x12cm, Dekoratív korabeli, sérült, üvegezett fa keretben.