10464.
415. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
11 000 HUF
28,50 EUR, 31,43 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. elején működött festő alkotása: Erdei fények. Olaj, karton. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben. 32,5x34 cm