10740.
415. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 400 HUF
Jelzés nélkül, össz. 5 db mű: Veszprémi látkép (3 db) és MÁFKI Veszprém (2 db). Rézkarc, papír, egyik kissé foltos, 9,5x13 és 7x16,5 cm méretben