10567. 415. Closed Online auction Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 600 HUF
0 HUF
Juhász jelzéssel: Vadkan kutyákkal. Algráfia, papír. Üvegezett, kopott keretben, foltokkal. 17,5x26,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf