10692.
415. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 000 HUF
Olvashatatlan (Kántor?) jelzéssel: Táj híddal, 1947. Olaj, karton, kissé sérült (kopott felülettel). Fa keretben. 24x30,5 cm