10003. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Almásy Aladár (1946-): Testvérek. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (32/100), üvegezett fakeretben, 23×20,5 cm