140 000 HUF
362,69 EUR, 400,00 USD
Berki Viola (1932-): Hajógyár a Népszigetnél (Budapest). Olaj, vászon, jelzett. Reprodukálva: Kovács Zita: Berki Viola, Thorma János Múzeum, Halasi Múzeum Alapítvány, Berki Viola Közhasznú Alapítvány,, Kiskunhalas, 2013, 53. old. 17. képtáblaKissé sérült fa keretben, 65×80 cm / Oil on canvas, signed.