10051. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
0 HUF
Bojtos Károly (1936-2011): Áradás I. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (36/100). Üvegezett, sérült fakeretben, 39×27 cm
Photo of the item taken by : pk