10054. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
2 600 HUF
0 HUF
Bordás Ferenc (1911-1982): Virágok. Fametszet, papír, jelzett, számozott (85/100). Üvegezett, kopott fakeretben, 40×33 cm
Photo of the item taken by : pk