10058. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
24 000 HUF
0 HUF
Borsándi Balázs 'Boci (?-): Pleasure. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39,5×29,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf