10083. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
18 000 HUF
0 HUF
Daday Gerő (1890-1979): Olvasó hölgy. Olaj, karton, jelzett. Fa keretben, látható méret: 9,5x8 cm, külső méret: 20,5x19,5 cm
Photo of the item taken by : tm