10084. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Daday Gerő (1890-1979): Pipázó férfi portréja. Olaj, karton, jelzett. Fa keretben, látható méret: 11,5x9 cm, külső méret: 23x20,5 cm
Photo of the item taken by : tm