10087. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
9 500 HUF
0 HUF
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Utcarészlet. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 24,5x34,5 cm.
Photo of the item taken by : tm