10110. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Fontos Sándor (1920-1991): Kendős nő. Vegyes technika, farost, jelzett, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal Losonci Miklós (1929-2010) művészeti író részére. Üvegezett fa keretben, 40×25 cm
Photo of the item taken by : pk