10156. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Hernádi Paula (1947- ): Ezeregyéjszaka...I. Litográfia, papír, jelzett, számozott (49/50), kissé foltos. Üvegezett alumínium keretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 33×24 cm
Photo of the item taken by : pk