10169. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
18 000 HUF
0 HUF
Istókovits Kálmán (1898-1990): Dunapart. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 24×34 cm