10200. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
36 000 HUF
0 HUF
Károlyi Ernő (1923 -2016): Tihanyi Belső-tó (Balaton), 1960-as évek. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben, 60×80 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf