10225. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
28 000 HUF
0 HUF
Kokas Ignác (1926-2009): Viharos táj. Akvarell, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett és Kokasné Kósa Judit aláírásával. Üvegezett keretben, 23,5x16 cm
Photo of the item taken by : pk