10278. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Melocco Miklós (1935-): Próbababák. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5×39 cm
Photo of the item taken by : pk