10309. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
16 000 HUF
0 HUF
Orvos András (1939- ): Park. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, hátoldalán autográf felirattal és címkén feliratozott, 50×60 cm
Photo of the item taken by : pk