8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Prihoda István (1891-1956)-Glatz Oszkár (1872-1958): Leány kapával. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Glatz és Prihoda), 22,5x20cm, kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben.