10344. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
28 000 HUF
0 HUF
Rökk Károly (1891-1970): Dusnoki fagyos tél, 1929. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 29,5×40 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras