100 000 HUF
259,07 EUR, 285,71 USD
Székács Zoltán (1954-): Spirális formák (cím nélkül). Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fa keretben, 70×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.