10437. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
90 000 HUF
0 HUF
Viski János (1891-1987): Cowboyok. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív, sérült fa keretben, 70x50 cm / oil on canvas, signed, slightly damaged, framed