10436. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
90 000 HUF
0 HUF
Viski János (1891-1987): Juhászok. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 70x50 cm kis sérüléssel / oil on canvas, signed, framed