10454. 415. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
0 HUF
Zé Kovács József (1951-): Lények. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (88/100), üvegezett fa keretben, 7,5×12 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf