13709.
415. Closed Online auction
Photo
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
1973 IV. Sóstói Nemzetközi Művésztelep. 1973. szept. 1-30. Nyíregyháza Magyarország, fotóalbum 15 fotóval, a művésztelep beragasztott zárókiállítási meghívójával, az elején Csisztu Mihály (1933-2008) egy beragasztott rézkarcával, rézkarc, papír, jelzett, 3 fotó kijár, rézkarc: 10x14,5 cm, fotók: 13x18 cm és 18x6 cm közötti méretben