13478.
415. Closed Online auction
Photo
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Gyertyás László (1947-1994): Múló idő. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, több (magyar és külföldi) pecséttel jelzett, sarkain apró lyukakkal / kis sérüléssel, 40x30 cm